Bilbao "Athletic" ceturtdien Rijādā Spānijas superkausa pusfinālā atspēlējās un pieveica Madrides "Atletico" vienību.

"Athletic Bilbao" uzvarēja ar rezultātu 2:1 (0:0) un iekļuva superkausa finālā.

Spēles 62. minūtē bumbu savos vārtos raidīja Unai Simons, ļaujot galvaspilsētas klubam izvirzīties vadībā ar 1:0.

Kausa glabātāji atspēlējās pēc stūra sitiena 77. minūtē. Pēc Ikera Muniaina izpildītā stūra sitiena bumba nonāca līdz Jerajam Alvaresam, kurš uzlēca visaugstāk un ar galvu ietrieca bumbu vārtu labajā stūrī – rezultāts 1:1.

Tikai četras minūtes vēlāk Bilbao futbolisti izvirzījās vadībā ar rezultātu 2:1. Niko Viljamss, kurš laukumā bija devies uz maiņu 70. minūtē, no soda laukuma raidīja bumbu vārtu kreisajā apakšējā stūrī.

Otrajā pusfināla spēlē trešdien Madrides "Real" papildlaikā uzvarēja "Barcelona" ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:1).

Fināls notiks svētdien.

Pērn finālā Bilbao "Athletic" papildlaikā ar 3:2 (1:1, 1:1) uzvarēja "Barcelona" vienību.

"Barcelona" superkausu izcīnījusi 13, kamēr "Real" – 11 reizes.