"Audas" komanda sestdien "Optibet" Latvijas futbola virslīgas 18.kārtas spēlē mājās cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar "Daugavpili".

Jau spēles ievadā pēc Rafaēla Rezendes pārkāpuma uz "Audas" vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru, pārspējot Robertu Ozolu, piektajā minūtē realizēja Valerijs Lizunovs.

Daugavpilieši bija vadībā līdz 67.minūtei, kurā pieļāva kļūdu, kas Aleksejam Saveļjevam ļāva panākt 1:1.

Otrais aplis sestdien noslēdzas ar "Tukums 2000"/"Telms" un "Jelgavas" maču.

Piektdien "Liepāja" ar 2:1 pārspēja turnīra tabulas pastarīti Salaspils "Super Nova", "Valmiera" savā laukumā ar 1:0 pieveica līdervienību "Riga", bet RFS viesu statusā ar 6:0 sagrāva "Metta" futbolistus.

Turnīra tabulas augšgalā ar 45 punktiem 18 spēlēs ir "Riga", 44 punkti ir RFS, bet 29 punkti - "Valmierai". 17 spēlēs 26 punktus sakrājusi "Liepāja", 24 punktus - "Auda", 22 - "Metta", 18 punktus - "Jelgava", 16 - "Tukums 2000"/"Telms", 14 - "Daugavpils" un septiņus 18 mačos - "Super Nova".

Iepriekšējā sezonā pirmo reizi vēsturē par čempioniem kļuva valmierieši, sudrabu izcīnīja "Riga", bet bronzu - RFS, bet Latvijas kausa izcīņā uzvarēja "Auda".

Čempions noskaidrosies pēc četros riņķos aizvadītām 36 spēļu kārtām. Kopumā notiks 180 spēles.

2023.gada sezonā Latvijā pirmo reizi tiek izmantota video tiesneša asistenta (VAR) sistēma.