Spānijas futbola čempionātā svētdien fanu ilgi gaidītajā "El Clasico" "Barcelona" ar 2:1 (1:1) pieveica "Real Madrid", pietuvojoties Spānijas čempionu titulam.

Pirmā puslaika 19.minūtē pēc Lionela Mesi brīvsitiena Žeremī Matjē ar galvu guva pirmos vārtus mačā, bet pēc 12 minūtēm Krištianu Ronaldu panāca izlīdzinājumu. Pirmajā puslaikā izskaņā daudz aktīvāki bija "Real Madrid", kuri reizi arī raidīja bumbu vārtos, tomēr soģi fiksēja aizmuguri.

Otrajā puslaikā vairāk notikumus diktēja jau "Barcelona", kas arī guva tik svarīgo uzvaru. 56.minūtē Luiss Suaress saņēma teicamu un tālu piespēli no Dani Alvesa, un raidīja bumbu tālajā apakšējā stūrī.

Spānijas čempionāta kopvērtējumā "Barcelona" tagad par četriem punktiem apsteidz "Real Madrid", kas pēc gadu mijas sākusi "buksēt". Spānijas "karaliskais klubs" pēdējos četros mačos piedzīvojis trīs zaudējumus. Trešajā vietā šobrīd atrodas "Valencia", kas no līderiem atpaliek par astoņiem punktiem.