Iepriekšējo piecu sezonu Vācijas futbola bundeslīgas čempione Minhenes "Bayern" piektdien jauno sezonu atklāja ar uzvaru 3:1 (2:0) pār Leverkūzenes "Bayer".

"Bayern" futbolisti, kuri spēlēja savā laukumā, jau mača pirmajās 20 minūtēs bija guvuši divus vārtus. Vispirms ar precīzu sitienu devītajā minūtē izcēlās vācu aizsargs Niklass Zūle, bet desmit minūtes vēlāk franču pussargs Korentēns Toliso dubultoja mājinieku pārsvaru.

Spēles 53.minūtē "Bayern" poļu uzbrucējs Roberts Levandovskis realizēja 11 metru soda sitienu, bet desmit minūtes vēlāk Šveices uzbrucējs Admirs Mehmedi vienus vārtus atguva.

"Šī man bija īpaša diena – pirmā oficiālā spēle "Bayern" komandā un uzreiz gūti vārti. Tas bija patīkami," pēc uzvaras teica Zūle.

"Bayern" iepriekšējā sezonā tika kronēta par Vācijas čempioni, izcīnot piekto titulu pēc kārtas un 27. kluba vēsturē.

Bundeslīgas pirmās kārtas izspēles turpināsies šajā nedēļas nogalē, svētdien Latvijas izlases uzbrucēja Artjoma Rudņeva pārstāvētajai "Koln" viesojoties pie Menhengladbahas "Borussia".

Iepriekšējā sezonā "Koln" izcīnīja piekto vietu, nopelnot ceļazīmi uz šīs sezonas UEFA Eiropas līgas grupu turnīru.