Vācijas klubs Minhenes "Bayern" UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē otrdien ar rezultātu 3:1 (2:0) izbraukumā pārspēja Anglijas vienību Londonas "Arsenal", sperot platu soli pretī ceturtdaļfinālam.

Spēles rezultātu mača septītajā minūtē atklāja "Bayern" futbolists Tonijs Kross, bet Tomass Millers 21.minūtē rezultāta pārsvaru vācu vienībai dubultoja. Otrā puslaika sākumā bijušais "Bayern" futbolists Lukašs Podoļskis "Arsenal" komandai vienus vārtus atguva, bet Mario Mandžukičs 13 minūtes pirms mača beigām panāca 3:1 Minhenes komandas labā.

Tikmēr citā spēlē Portugāles komanda "Porto" savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja Spānijas klubu "Malaga".

Uzvarētājiem vienīgos vārtus spēles 55.minūtē guva Žuau Moutinju, kurš bija precīzs pēc lieliskas Aleksa Sandru piespēles.

Vēl divi UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmie mači tiks izspēlēti trešdien, bet atbildes spēles notiks no 5. līdz 13.martam.

Visu UEFA Čempionu līgas spēļu detalizētu statistiku, kā arī statistiku spēļu laikā on-line režīmā var aplūkot "Delfi Sports" speciālajā sadaļā UEFA ČEMPIONU LĪGA.