Minhenes "Bayern" piektdien svinēja pārliecinošu uzvaru Vācijas futbola bundeslīgas atklāšanas spēlē.

Minhenieši izbraukumā ar rezultātu 6:1 (5:0) sagrāva Frankfurtes "Eintracht" futbolistus.

"Bayern" starpsezonā atvadījās no sava pēdējo astoņu sezonu uzbrukuma līdera Roberta Levandovska, taču arī bez poļa bavārieši pirmajā puslaikā guva piecus vārtus. Jau piektajā minūtē viesus vadībā izvirzīja Jozua Kimmihs, kurš izpildīja tālu un zemu soda sitienu, bumbai no vārtu staba ielidojot mērķī. Puslaika turpinājumā Kevinu Trapu pārspēja arī Benžamēns Pavārs, Sadio Manē, Džamals Musjala un Seržs Njabrī.

Mājinieki vienīgos vārtus guva 64.minūtē, kad pēc "Bayern" vārtsarga Manuela Noiera pārdrošās spēles bumbu ieguva Randals Kolo Muanī, kurš panāca 1:5. Nepilnas astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām Musjala atjaunoja piecu vārtu pārsvaru.

"Bayern" Vācijā ir nepārspēta desmit sezonas pēc kārtas un šogad izcīnīja savu 32.čempiontitulu.