Velsiešu uzbrucējs Garets Beils guva visus Madrides "Real" vārtus klubu Pasaules kausa pusfināla spēlē pret Kašimas "Antlers" no Japānas un ieveda savu komandu finālā.

Pirmos vārtus Beils guva īsi pirms pārtraukuma, mača 44. minūtē. Otrajā puslaikā velsiešu uzbrucējs vārtus guva ar divu minūšu intervālu, 53. un 55. minūtē. Tādējādi viņš ir kļuvis par trešo futbolistu pēc Krištianu Ronaldu un Lionela Mesi, kas guvuši vārtus trijos klubu Pasaules kausa turnīros.

Vienīgos vārtus Japānas kluba labā guva Šoma Doi 78. minūtē.

Finālā Madrides "Real" pretinieki būs mājinieki, Apvienoto Arābu Emirātu klubs "Al Ain", kas savā pusfināla spēlē tikai "pendelēs" pārspēja Argentīnas "River Plate" ar 2:2 (1:2, 1:0, 0:0), pēcspēles sitienos 5:4.