Latvijas futbola izlases pamatvārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā "Sion" komanda svētdien Šveices augstākās līgas mačā cieta zaudējumu mazākumā pret turnīra vicelīderiem Cīrihes "Grasshopper".

"Sion" piekāpās izbraukumā ar 2:4 (0:2).

Kā ierasts, Vaņins laukumā pavadīja visu maču.

Dueļa 76.minūtē otro dzelteno kartīti nopelnīja "Sion" pussargs Mišels Perjē. Tobrīd rezultāts bija 2:3, tādejādi futbolists vēl vairāk samazināja komandas izredzes uz atspēlēšanos.

Ar trim vārtiem jeb "hat-trick" šajā mačā izcēlās "Grasshopper" komandas albāņu pussargs Škalzens Gaši.

Kā zināms, Vaņins decembrī tika nosaukts par 2013.gada labāko valsts futbolistu.

Citā spēlē pārliecinošu zaudējumu cieta Latvijas izlases aizsarga Naura Bulvīša pārstāvētā "Aarau" komanda, kas izbraukumā ar 0:5 (0:3) piekāpās turnīra līdervienībai "Basel".

Tādejādi "Aarau" futbolisti aizvadītajās turnīra sešās spēlēs piedzīvojuši četrus zaudējumus.

Mača 14.minūtē latvietis neapzināti raidīja bumbu savos vārtos, kas tobrīd ļāva mājiniekiem izvirzīties vadībā jau ar trīs vārtu pārsvaru (3:0). Spēles izskaņā "Basel" futbolisti guva vēl divus vārtus, pārliecinoši pieliekot punktu cīņai.

Bulvītis laukumā pavadīja visu spēli.

Nākamajā čempionāta kārtā "Aarau" klubs savā laukumā tiksies tieši ar "Sion" vienību.

Čempionāta kopvērtējumā Bulvīša pārstāvētā "Aarau" un "Sion" komandas iekrājušas attiecīgi 28 un 23 punktus 25 spēlēs, kas tām dod astoto un devīto vietu desmit klubu konkurencē.