Latvijas futbolista Aleksandra Cauņas pārstāvētā Krievijas komanda Maskavas CSKA UEFA Čempionu līgas D grupas pirmajā mačā ar rezultātu 0:3 (0:2) piekāpās pašreizējiem turnīra čempioniem Minhenes "Bayern" no Vācijas.

Cauņa šo maču uzsāka komandas pamatsastāvā un nospēlēja visas 90 minūtes. Cauņa tikai nesen ir atkopās pēc pēdas lūzuma, tāpēc iepriekšējos mačus CSKA sastāvā vienmēr sācis no rezervistu soliņa.

Spēles devītajā minūtē Arjens Robens pret Cauņu pārkāpa noteikumus, taču turpinājumā Latvijas pussargs vairāk izcēlās ar darbībām aizsardzībā. Savukārt 57. minūtē pēc stūra sitiena viņš raidīja bumbu garām vārtiem, bet uzreiz nākamajā epizodē latvieša raidījums tika bloķēts. 73.minūtē viņš pārkāpa noteikumus, taču ar brīdinājumu netika sodīts.

Uzvarētājiem ar vārtu guvumiem izcēlās Davids Alaba, kurš bija precīzs jau mača ceturtajā minūtē, bet 41.minūtē rezultāta pārsvaru dubultoja Mario Mandžukičs. Trešos vārtus spēlē guva Arjens Robens (68.minūte).

Otrā D grupas spēlē angļu Mančestras "City" ar rezultātu 3:0 (3:0) pārspēja Plzeņas "Viktoria" no Čehijas.

Mančestras komandas labā precīzi sita Edins Džeko, Jaja Turē un Serhio Agvero.

Ar citiem spēļu rezultātiem var iepazīties portāla "Delfi" speciālajā sadaļā "Čempionu līga".