Neizšķirti 1:1 (1:0) Krievijas premjerlīgas futbola čempionāta spēlē svētdien cīnījās "Rostov" un Maskavas CSKA komandas. Viesu vienības rindās otro maču pēc kārtas sākumsastāvā uzsāka Latvijas izlases pussargs Aleksandrs Cauņa.

Cauņa gan tika nomainīts pārtraukumā pēc pirmā puslaika, kad rezultāts bija 1:0 "Rostov" labā.

Mājinieku rindās ar precīzu sitienu izcēlās Dmitrijs Kruglovs, bet CSKA neizšķirtu panāca 66.minūtē, kad vārtus guva Seidū Dumbija.

Kā zināms, Cauņa sākumsastāvā devās arī nedēļas vidū notikušajā UEFA Čempionu līgas B apakšgrupas pirmās kārtas mačā izbraukumā pret Francijas čempionvienību "Lille", kas noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 2:2.

Cauņa laukumā pavadīja 67 minūtes, kļūstot par piekto Latvijas futbolistu šajā turnīrā.

Čempionāta kopvērtējumā CSKA komanda ar 47 punktiem 24 spēlēs ieņem pirmo vietu, bet tikai par punktu mazāk ir 23 spēles aizvadījušajai pagājušās sezonas čempionvienībai Sanktpēterburgas "Zeņit".

Savukārt "Rostov" komanda ar 22 punktiem 24 spēlēs atrodas 13.pozīcijā 16 komandu konkurencē.