Covid-19 konstatē LFF kongresa dalībniekam; aicina visus veikt pārbaudes
Foto: F64

Pozitīvs Covid-19 tests konstatēts Latvijas Futbola federācijas (LFF) valdes locekļa amata kandidātam Guntaram Indriksonam, kurš vēl pagājušās nedēļas nogalē klātienē apmeklēja LFF kongresu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Indriksons par saslimšanu ar Covid-19 informējis sociālajos tīklos.

"Pēc SPKC teiktā, bīstams esmu visiem, ar ko biju kontaktā (tuvāk par 2 m un ilgak par 15 min) kopš sestdienas 04.07.," ierakstā norāda Indriksons.

LFF uzreiz pēc notikušā izplatīja paziņojumu, aicinot Covid-19 testus veikt visus 3. jūlija kongresa dalībniekus.

Lai arī LFF pieejamā informācija liecina, ka kongresa norises dienā attiecīgā persona nav izjutusi nekādus saslimšanas simptomus un ar tādiem saskārusies tikai vairākas dienas pēc kongresa, LFF drošības nolūkos operatīvi lēmusi par sekojošām darbībām:

*līdz tālākām norādēm LFF darbu iespēju robežās organizē attālināti, visus LFF darbiniekus – arī kongresa organizēšanā neiesaistītos - aicinot veikt COVID-19 analīzes;

*uzsākt visu LFF kongresā bijušo personu apziņošanu, aicinot veikt COVID-19 analīzes;

*operatīvā kārtā iegūt tālākas Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) norādes un rekomendācijas;

Ceturtdien, 9. jūlijā, paredzēta LFF jaunās valdes pirmā sēde. Kā norāda LFF, sēde notiks, bet attālinātā režīmā.

"Pirmās no SPKC iegūtās rekomendācijas liecina par zemu saslimšanas risku kongresā iesaistītajām personām, tomēr ikviens tiek aicināts rūpīgi sekot līdzi savai pašsajūtai un izmantot iespēju veikt valsts apmaksātās pārbaudes. Par tālākajām iespējamajām saistošajām darbībām LFF lems pēc plašākas informācijas iegūšanas un saziņas ar SPKC," teikts LFF paziņojumā.

Tags

Koronavīruss Covid-19 Futbols
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form