Latvijas futbola izlases pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētā Krievijas komanda Maskavas CSKA trešdien UEFA Čempionu līgas apakšgrupu turnīra piektās kārtas spēlē ar rezultātu 0:2 (0:0) savā laukumā piekāpās Vācijas vicečempioniem "VfL Wolfsburg" un zaudēja cerības uz izslēgšanas turnīra sasniegšanu.

Visā mačā nebija pārāk daudz vārtu gūšanas momentu, tomēr mača otrajā pusē divreiz izcēlās uz maiņu nākušais pussargs Andrē Širle - vispirms 67. minūtē viņš pārspēja CSKA vārtsargu Igoru Akinfejevu ar sitienu no asa leņķa, bet pēc tam bija precīzs arī 88. minūtē.

Zīmīgi, ka CSKA vārtsargs Igors Akinfejevs UEFA Čempionu līgas mačus nav noslēdzis "sausā" kopš 2006. gada.

Cauņa bija savas komandas pieteikumā, bet palika rezervē.

Šī CSKA komandai bija ceturtā neveiksme pēc kārtas, turklāt šajā laikā piedzīvoti arī šosezon pirmie divi zaudējumi Krievijas premjerlīgā.

Grupu turnīrā, kas risināsies līdz 9. decembrim, 32 komandas salozētas astoņās apakšgrupās. Pēc divu apļu sacensībām katras grupas divas spēcīgākās vienības iekļūs astotdaļfinālā, bet trešajā vietā palikušās komandas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgā.

Čempionu līgas fināls nākamā gada 28. maijā norisināsies "San Siro" stadionā Milānā.