Sestdien, 19.aprīlī, Daugavpils stadionā "Celtnieks" aizvadīta "SMScredit.lv" Virslīgas 6.kārtas spēle, kurā Daugavpils FC "Daugava" uzņēma FS "METTA/Latvijas Universitāte". Minimālu uzvaru ar 1:0 (1:0) izcīnīja mājinieki, vienīgos vārtus 36.minūtē gūstot Ērikam Kokinam, vēsta līgas organizatori.

Vienīgie vārti spēlē tika gūti nepilnas desmit minūtes pirms puslaika pārtraukuma, kad pēc veiksmīga Vladislava Kozlova centrējuma pavisam netraucēts bumbu vārtos ar galvu raidīja Kokins.

Kopumā mačs aizvadīts līdzvērtīgā un saistošā spēlē, līdz, tuvojoties spēles izskaņai, pieauga iedzinējos esošās FS "Metta/LU" teritoriālais pārsvars.

Komandas pieredzējusī uzbrukuma līnija pamatlaika pēdējo minūšu laikā prata izveidot vairākus ļoti bīstamus momentus, no kuriem viens mēģinājums noslēdzās ar sitienu pa vārtu stabu. Zīmīgi, ka kopumā "mettiešu" raidītās bumbas trīs reizes nodrebināja Aleksandra Vlasova sargāto vārtu konkstrukciju, taču rezultātu tas nedeva - minimāla uzvara Daugavpils "Daugavai".

Pēc šīs cīņas Daugavpils FC "Daugava" (3-0-1, 9) turpina pakāpties kopvērtējuma tabulā, šobrīd sasniedzot jau dalītu 3.vietu, savukārt FS "METTA/Latvijas Universitāte" (1-0-5, 3) saglabā 8.vietu.