Latvijas futbola izlases aizsarga Kaspara Dubras pārstāvētā Ukrainas komanda "Oleksandriya" ceturtdien ar zaudējumu noslēdza dalību šīs sezonas UEFA Eiropas līgas turnīrā.

Ukrainas vienība I grupas pēdējā, sestajā, mačā viesos ar 1:2 (0:2) atzina Beļģijas kluba "Gent" pārākumu.

Uzvarētājiem abus vārtus guva Lorēns Depuatrē, kurš izcēlās septītajā un 16.minūtē pēc ukraiņa Romana Bezus piespēlēm. Goda vārtus viesi guva 54.minūtē, kad ar tālu sitienu precīzs bija Deniss Mirošņičenko.

Tāpat kā iepriekšējās piecās Eiropas līgas spēlēs, arī šajā Dubra laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Otrā apakšgrupas spēlē "VfL Wolfsburg" mājās ar 1:0 (0:0) guva virsroku pār "Saint-Etienne". Vienīgos vārtus guva Paulu Otāviu.

Apakšgrupā ar 12 punktiem sešās spēlēs uzvarēja "Gent", 11 punkti bija "VfL Wolfsburg" kontā, četrus punktus guva "Saint-Etienne", bet trīs - "Oleksandriya".

UEFA Eiropas līgas pamatturnīrs noslēdzās ceturtdien, katras grupas divām labākajām komandām iekļūstot izslēgšanas turnīrā, kur tām pievienosies UEFA Čempionu līgas grupu turnīra trešās vietas īpašnieces.

Pagājušajā sezonā UEFA Eiropas līgā finālā tikās divi Londonas klubi, "Chelsea" komandai ar 4:1 sagraujot "Arsenal".

Šīs sezonas UEFA Eiropas līgas fināls notiks 27.maijā Polijas pilsētā Gdaņskā.