Latvijas futbola izlases spēlētāja Kaspara Dubras pārstāvētā Ukrainas komanda "Oleksandriya" ceturtdien piedzīvoja neveiksmi UEFA Eiropas līgas grupu turnīra mačā, zaudējot cerības par izslēgšanas spēļu turnīru.

Ukrainas komanda savā laukumā I apakšgrupas spēlē ar 0:1 (0:1) piekāpās "VfL Wolfsburg" no Vācijas.

Dubra laukumā pavadīja visas 90 minūtes, taču ar rezultatīvām darbībām neizcēlās.

Latvieša pārstāvētā komanda pirmajā puslaikā demonstrēja atzīstamu aizsardzību, spējot vārtus nosargāt neskartus, līdz kompensācijas laika pirmajā minūtē Dubra kavēja pretinieku, kā rezultātā tika piešķirta "pendele". Sitienu precīzi izpildīja Vouts Veghorsts.

Otrā puslaika sākumā mājinieki bīstami apdraudēja vārtus, taču Denisa Mirošničenko sitiens bija neprecīzs. Viesi dominēja arī otrajā puslaikā, tiekot pie vairākām brīvsitienu un stūra sitienu iespējām, tomēr ne vārtus vairs gūt neizdevās, svinot minimālu panākumu.

"Oleksandriya" uzvaras gadījumā vēl saglabātu iespējas iekļūt izslēgšanas spēļu turnīrā, bet ceturtdien piedzīvotais zaudējums cerības dzēsa.

Otrā šīs grupas spēlē Francijas klubs "Saint-Etienne" mājās spēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar Beļģijas vienību "Gent".

Ar deviņiem punktiem pēc piecām spēļu kārtām pirmo vietu I apakšgrupā ieņem "Gent", tālāk ar astoņiem seko "VfL Wolfsburg", bet "Saint-Etienne" iekrājusi četrus punktus. Dubras pārstāvētā vienība piecās spēlēs izcīnījusi trīs punktus.

UEFA Eiropas līgas pamatturnīrs ilgs līdz 12.decembrim, katras grupas divām labākajām komandām iekļūstot izslēgšanas turnīrā, kur tām pievienosies UEFA Čempionu līgas grupu turnīra trešās vietas īpašnieces.

Pagājušajā sezonā UEFA Eiropas līgā finālā tikās divi Londonas klubi, "Chelsea" komandai ar 4:1 sagraujot "Arsenal".

Šīs sezonas UEFA Eiropas līgas fināls notiks 27.maijā Polijas pilsētā Gdaņskā.