Eiropas futbola klubi piedāvā FIFA samazināt izlašu spēļu skaitu
Foto: Zigismunds Zālmanis (NIKON)

Gandrīz 150 Eiropas futbola klubu ir deleģējuši savus pārstāvjus uz Ženēvu, kur risināsies divu dienu pārrunas ar FIFA par izdevīgākiem sadarbības nosacījumiem, un viena no klubu prasībām ir izlašu spēļu skaita samazināšana, ziņo aģentūra AP.

Eiropas Futbola klubu asociācija (ECA) vēlas samazināt izlašu spēļu skaitu, kas ietekmē klubu sezonu, piedāvājot samazināt Eiropas un pasaules čempionātu kvalifikācijas grupas līdz četrām komandām katrā. Tādējādi 2014. gada Pasaules kausa atlases turnīrā piedalītos 53 valstu izlases, sadalītas deviņās grupās, un katras grupas uzvarētāji uzreiz iekļūtu finālturnīrā. Komandas, kas ieņemtu otro vietu, izspēlētu "play-off" par tiesībām doties uz Brazīliju.

2018.gada pasaules čempionātam piedāvā 13 kvalifikācijas grupu turnīru, un tikai grupas uzvarētāji dotos uz finālturnīru, kas notiks Krievijā.

Tags

FIFA Futbols Pasaules kauss
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form