Vakar vakarā, 6. februārī Spānijas Karaļa kausa izcīņas pusfinālā mājinieki "Barcelona" nospēlēja neizšķirti 1:1 pret mūžsenajiem konkurentiem Madrides "Real".

Rezultāts tika atklāts jau spēles sestajā minūtē, kad "Real" labā pēc Karima Benzemā piespēles no vārtu priekšas izcēlās Lukass Vaskess.

Barselonas klubs, kura rindās tikai uz maiņu devās tā lielākā zvaigzne Lionels Mesi, savu atbildi deva otrajā puslaikā. Brazīlietis Malkoms bumbu raidīja vārtos starp vairākiem "Real" aizsargiem, kuri piesedza no vārtiem izgājušo Keiloru Navasu.

Abu komandu atbildes spēle norisināsies Madridē, 27. februārī. Tikmēr šodien, 7. februārī otrajā pusfinālā tiksies "Real Betis" un "Valencia" vienības.