Latvijas pussargs Eduards Emsis trešdien kopā ar "Noah" komandu sasniedza Armēnijas kausa futbolā finālu.

Latvieša pārstāvētā komanda kausa pusfināla atbildes spēlē mājās ar 2:1 (1:1) uzvarēja "Urartu" vienību, divu maču summā svinot panākumu ar 3:1.

Emsis maču sāka starta vienpadsmitniekā un laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Jau trešajā minūtē "Noah" komandu vadībā izvirzīja Maksims Majrovičs, kurš realizēja 11 metru soda sitienu. Spēles 21. minūtē Emša komanda palika mazākumā, turklāt pāris minūtes pēc vēl nesen Jūrmalas "Spartakā" spēlējušā Jevgeņija Kobzara brīvsitiena rezultāts kļuva 1:1.

Spēlējot mazākumā, "Noah" nosargāja sev vajadzīgo rezultātu, turklāt 12 minūtes pirms pamatlaika beigām Dmitrijs Lavriščevs panāca 2:1.

"Noah" finālā tiksies ar Erevānas "Ararat-Armenia", kas trešdien ar 2:0 (1:0) uzveica Kanapi "Gandzasar", divu maču summā gūstot virsroku ar 3:0. Armēnijas kausa ieguvēja nākamajā sezonā spēlēs UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā.

Emsis ar komandu Eirokausiem var kvalificēties arī caur nacionālo čempionātu, kur šobrīd atrodas ceturtajā vietā.