FIFA pagarina termiņu tiesībām lauzt līgumus Krievijā un Ukrainā
Foto: DELFI

Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) otrdien pagarināja termiņu ārzemju spēlētāju un treneru tiesībām lauzt līgumus ar Krievijas un Ukrainas klubiem līdz nākamā gada jūnijam.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

FIFA pēc padomes lēmuma paziņoja, ka ir devusi "spēlētājiem un treneriem iespēju trenēties, spēlēt un saņemt algu, vienlaikus aizsargājot Ukrainas klubu intereses un veicinot ārzemju spēlētāju un treneru izbraukšanu no Krievijas".

Īpašie noteikumi tika ieviesti 7.martā, nepilnu divu nedēļu laikā pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā, un sākotnēji tie bija spēkā līdz šā gada 30.jūnijam.

FIFA un Eiropas Futbola asociāciju savienība (UEFA) ir izslēgušas Krievijas komandas no visiem starptautiskajiem turnīriem.

FIFA paziņoja, ka tā "turpinās sekot līdzi situācijai Ukrainā", ka tā "arī turpina nosodīt Krievijas joprojām turpinošo spēka pielietošanu un aicina ātri izbeigt karadarbību un atgriezties pie miera".

Futbola spēlēšana Ukrainā tika apturēta Krievijas iebrukuma sākumā, un klubu mājas spēles Eiropas sacensībās notiek ārpus savas valsts.

Tags

Krievijas iebrukums Ukrainā FIFA Futbols UEFA
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form