FIFA uzsākusi lietu pret Blateru
Foto: Reuters/Scanpix

Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) Ētikas komisija uzsākusi lietu pret FIFA prezidentu Zepu Blateru, piektdien paziņoja FIFA.

Lieta uzsākta pēc FIFA prezidenta amata kandidāta Mohameda bin Hamama iesnieguma.

Bin Hamams vēlas noskaidrot, vai Blateram nav nekādas saistības ar lietu, ko šonedēļ uzsāka pret bin Hamamu. Jau ziņots, ka šonedēļ FIFA uzsāka lietu pret bin Hamamu, kurš tiek vainots korupcijā un Karību futbola asociācijas (CFU) pārstāvju balsu uzpirkšanā pirms FIFA prezidenta vēlēšanām.

Interesanti, ka bin Hamams lūdzis uzsākt izmeklēšanu pret Blateru, jo FIFA prezidents ir zinājis iepriekš par iespējamo balsu pirkšanu.

FIFA sīkākus skaidrojumus par abām lietām pagaidām nesniedz. Bin Hamama lietā visu pušu uzklausīšana paredzēta piektdien, bet Blatera lieta tiks skatīta svētdien.

Blatera un bin Hamama starpā spriedze ir jau vairākas nedēļas, jo abi ir kandidāti uz FIFA prezidenta amatu, kura jaunās vēlēšanas notiks 1.jūnijā.

Tags

FIFA
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form