Florences "Fiorentina" futbolisti, kuri ceturtdien UEFA Konferences līgas mačā viesosies Rīgā, svētdien izcīnīja uzvaru Itālijas A sērijas mačā.

"Fiorentina" viesos ar rezultātu 2:1 (1:1) pārspēja "Spezia" vienību.

Itālijas komandai šī bija pēdējā spēle pirms ceturtdien "Skonto" stadionā gaidāmā mača ar pērnā gada Latvijas čempioni RFS.

Florenciešus spēles 14.minūtē vadībā izvirzīja Nikola Milenkovičs, kurš pēc stūra sitiena izpildīja precīzu raidījumu ar galvu. Mača 35.minūtē pēc piespēles soda laukumā Albins Ekdāls nolika bumbu pa sitienam M'Balam Nzolā, kurš no tuvas distances bija nekļūdīgs - 1:1.

Septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām "Spezia" pussargs Dimitris Nikolau ar asu izklupienu notrieca Arturu Kabralu un pēc VAR iesaistes mājinieku futbolistam tika parādīt sarkanā kartīte.

Viesi mača noslēgumā vētraini uzbruku un pamatlaika pēdējā minūtē Kabrals pēc Bartlomeja Dragovska izcila "seiva" saņēma atsisto bumbu un raidīja to mērķī, panākdams 2:1 Florences komandas labā.

"Fiorentina" ar 13 punktiem 12 spēlēs A sērijas kopvērtējuma tabulā ieņem 12.vietu.