"SMScredit.lv" Ziemas kausa pirmās nedēļas noslēdzošā spēle FK "Ventspils" ar 3:1 (2:1) pārspēja BFC "Daugavpils" futbolistus.

Spēles rezultātu atklāja ''Daugavpils'', kad precīzs no 11 metru soda sitiena bija Jurijs Sokolovs. Arī iepriekš daugavpiliešiem bija labas iespējas atklāt rezultātu kā pirmajiem, taču ilgu laiku vadība nesaglabājās, jo divas minūtes vēlāk (25.minūtē) Ģirts Karlsons panāca 1:1. Pirmā puslaika ietvaros ventspilnieki ieguva arī vadību, kad 40.minūtē vārtus no standartsituācijas izspēles guva Jurijs Žigajevs. Trešos vārtus Kurzemes klubs guva 58.minūtē, izceļoties spēlētājam, kurš ''Ventspils'' rindās atrodas uz pārbaudi.

"SMScredit.lv" Ziemas kausa izcīņa ir pirmssezonas sagatavošanās turnīrs Latvijas virslīgas komandām, un tas risinās "Skonto" hallē. Turnīrs ilgs no 18.janvāra līdz 20.februārim Skonto hallē, spēlēm risinoties darbadienās no pirmdienas līdz ceturtdienai ar sākuma laiku 13:15. Plānots, ka turnīra fināls notiks sestdienā, 20.februārī.