Pašreizējie Baltijas kausa īpašnieki Latvijas telpu futbola izlase spēruši platu soli uz trofejas saglabāšanu, šāgada turnīru Šauļos iesākot ar uzvaru – pirmajā spēlē ar 3:2 (1:1) pārspēta Igaunijas komanda, informē Latvijas Futbola federācija.

Divus vārtus šajā mačā 16. un 22. minūtē guva Artūrs Jerofejevs, bet uzvaras vārti 29. minūtē komandas kapteiņa Andreja Aleksejeva kontā.

Igaunijas izlases rindās ar precīziem sitieniem šajā mačā izcēlās Eriks Grigorjevs (20. min) un Andrejs Antonovs (34. min).

Baltijas kausa izcīņas trešā un izšķirošā spēle notiks ceturtdien, 7. decembrī, kad savā starpā tiksies principiālie kaimiņi Lietuva un Latvija. Mājiniekus šajā mačā apmierinās tikai un vienīgi uzvara, savukārt Latvijas izlasei kopējam triumfam šajā turnīrā teorētiski pietiks arī ar neizšķirtu.