Anglijas otrās spēcīgākās jeb "Championship" līgas spēlē sestdien divu līderkomandu duelī vārtus guva Latvijas futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs, palīdzot "Queens Park Rangers" ar 2:1 (1:1) pieveikt tuvākos sekotājus "Cardiff City" un nostiprināties līderpozīcijā.

Gorkšs mača 18. minūtē ar galvu guva vārtus, panākot izlīdzinājumu 1:1. Pirms tam 13.minūtē "Cardiff City" labā vārtus guva Kregs Belamijs, kurš izmantoja tieši Gorkša kļūdu aizsardzībā. Uzvaras vārtus QPR labā 68.minūtē guva Adels Tārabts.

Gorkšs mačā aizvadīja visas 90 minūtes un bija viens no aktīvākajiem QPR rindās.

Anglijas "Championship" kopvērtējumā pēc 19 spēļu kārtām QPR tagad par pieciem punktiem apsteidz "Cardiff City".