Latvijas futbolista Vladislava Gutkovska pārstāvētā Polijas pēc spēka otrās līgas jeb pirmās divīzijas vienība Ņecečas "Termalica" otrdien guva minimālu panākumu vietējā čempionāta mačā. Čehijas čempionātā Zlīnas "Fastav" kluba pieteikumā netika iekļauts Dāvis Ikaunieks, bet viņa brālis Jānis Ikaunieks izcēlās ar vārtu guvumu Norvēģijas vienības "Stromgodset" rindās otrajā pārbaudes spēlē pēc kārtas.

"Termalica" mājās ar 1:0 (1:0) uzvarēja Suvalku "Wigry".

Gutkovskis laukumā aizvadīja teju visu maču, tiekot nomainītam kompensācijas laika pirmajā minūtē. Futbolists ar rezultatīvām darbībām neizcēlās.

Vienīgos vārtus spēlē guva Pjotrs Vlazlo, kurš bija precīzs septiņas minūtes līdz pirmā puslaika beigām.

Citā spēlē Olštinas "Stomil" savā laukumā spēlēja bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0) ar Glogovas "Chrobry". Mājinieku rindās spēlei pieteikts nebija Vjačeslavs Kudrjavcevs un Ņikita Kovaļonoks.

"Tremalica" pēc 23 spēļu kārtām ar 32 punktiem ieņem astoto vietu, bet par diviem punktiem mazāk ir 11.pozīcijā esošajai Glogovas vienībai.

Tikmēr Čehijā spēlei pieteikts nebija Dāvis Ikaunieks. Viņa pārstāvētā vienība Zlīnas "Fastav" viesos spēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) ar "Mlada Boleslav".

Mājinieku rindās precīzs bija Lukašs Budinskis, bet bumbu savos vārtos raidīja Aleksejs Tatajevs.

"Fastav" Čehijas čempionātā 27 spēlēs iekrājusi 24 punktus. Zlīnas vienībai čempionāta otrajā fāzē būs jāmēģina saglabāt vieta augstākajā līgā.

Jau ziņots, ka līgums decembrī ar 26 gadus veco Dāvi Ikaunieku noslēgts uz pussezonu ar opciju to izpirkt.

Savukārt Norvēģijā otrajā pārbaudes spēlē ar precīzu sitienu ar galvu izcēlās Jānis Ikaunieks, palīdzot "Stromgodset" ar 1:0 pieveikt "Stabaek". Jānis Ikaunieks laukumā aizvadīja visas 90 minūtes.