Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis otrdien guva vārtus Polijas kausa otrās kārtas spēlē, palīdzot Čenstohovas "Rakow" sasniegt nākamo posmu.

"Rakow" viesos ar rezultātu 3:0 (2:0) pārspēja Polijas pēc spēka otrās līgas komandu Novi Sončas "Sandecja".

Gutkovskis spēli sāka sākumsastāvā un 72.minūtē realizēja 11 metru soda sitienu, panākot 3:0. Četras minūtes vēlāk viņš tika nomainīts.

Latvijas uzbrucējam tie bija pirmie vārti oficiālā spēlē "Rakow" komandas sastāvā.

Vēl no Latvijas futbolistu pārstāvētajām komandām trešo kārtu jeb 1/16 finālu sasniegusi arī pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas "Lechia", bet Belastokas "Jagiellonia" ar vārtsargu Pāvelu Šteinboru rezervē apstājās otrajā kārtā.

Sestdien Polijas kausa izcīņas 1/32 finālā ar vārtu guvumu izcēlās uzbrucējs Ņikita Kovaļonoks, taču Olštinas "Stomil" ar Vjačeslavu Kudrjavcevu vārtos ar 2:3 pēdējās minūtēs atzina Jastšembezdrojas GKS pārākumu. Abas komandas spēlē Polijas pēc spēka otrajā līgā.