Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis sestdien Polijas čempionāta mačā pārspēja valstsvienības vārtsargu Pāvelu Šteinboru un kaldināja Ņidzicas "Termalica" komandas uzvaru.

Gutkovska un Vitālija Maksimenko pārstāvētā "Termalica" savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:1) pārspēja "Arka" vienību, kuras vārtus sargāja Šteinbors. Gutkovskis vārtus guva spēles 59.minūte, kad pretī "Arka" vārtiem saņēma Šteinbora atsisto bumbu, raidot to tīklā.

Visi trīs Latvijas futbolisti šajā mačā nospēlēja visas 90 minūtes. Tāpat visu maču nospēlēja Latvijas izlases aizsargs Igors Tarasovs, kura pārstāvētā Vroclavas "Šlask" savā laukumā ar rezultātu 3:1 (2:0) apspēlēja Glivices "Piast".

Savukārt ārpus pieteikuma palika uzbrucējs Deniss Rakels, kura pārstāvētā Krakovas "Cracovia" viesos ar rezultātu 1:0 (1:0) uzvarēja Novisačas "Sandecja". Polijas čempionāta otrā posma vājākās grupas līderpozīcijā ar 50 punktiem 36 mačos atrodas "Cracovia", bet tai ar 47 punktiem seko "Šlask", kamēr trešajā vietā ar 43 punktiem atrodas "Arka".

Savukārt sestajā pozīcijā ar 36 punktiem atrodas Ņidzicas "Termalica", septītajā vietā esošo "Piast" apsteidzot par diviem punktiem. Tieši "Piast" vienība būs "Termalica" futbolistu pretiniece sezonas pēdējā mačā.

Astoņas labākās komandas pēc pirmā posma turpina cīņu par medaļām, kamēr pārējām astoņām vienībām, tostarp Latvijas futbolistiem, jāspēkojas par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā, kuru atstās otrā ešelona divi vājākie klubi.