Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis svētdien Čenstohovas "Rakow" uzvarā Polijas čempionāta spēlē izbraukumā laukumā devās uz maiņu.

Gutkovska pārstāvētā Polijas vicečempione Čenstohovas "Rakow" viesos ar 4:1 (1:0) sagrāva Vroclavas "Slask".

Gutkovskis laukumā devās 76.minūtē, kad rezultāts bija 3:1, nomainot pirmo vārtu guvēju Fabianu Pjasecki, kurš 13.minūtē atklāja rezultātu.

Vēl uzvarētāju labā vārtus guva Vladislavs Kočergins 47.minūtē, Bartošs Novaks 64.minūtē un Mateušs Vdovjaks 80.minūtē.

Vienīgos vārtus mājinieku labā 58.minūtē ar 11 metru soda sitienu guva Eriks Espozito.

"Rakow" ar izcīnītiem desmit punktiem piecos mačos turnīra tabulā atrodas piektajā vietā, kamēr pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas "Lechia" ar trim punktiem piecās cīnās ieņem 17.vietu 18 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva Poznaņas "Warta", bet "Rakow" ierindojās otrajā vietā.