Norvēģu uzbrucējs Ērlings Holanns trešdien Anglijas futbola premjerlīgas piektās kārtas spēlē guva trīs vārtus, kaldinot "Manchester City" panākumu savā laukumā.

"Manchester City" mājinieku lomā ar rezultātu 6:0 (3:0) sagrāva "Nottingham Forest".

Holanns visus trīs vārtus guva pirmajā puslaikā, un piecos aizvadītos mačos viņš ir sakrājis jau deviņus vārtus. Tas ir jauns Anglijas premjerlīgas rekords, labojot Serhio Agvero un Mikija Kvina sasniegto, kuriem pirmajās piecās spēlēs izdevās tikt pie astoņiem gūtiem vārtiem.

Norvēģu uzbrucējs izcēlās ar "hat-trick" jau otrajā spēlē pēc kārtas.

Mača otrajā puslaikā divas bumbas "Nottingham Forest" vārtos raidīja Hulians Alvaress, bet ar vienu precīzu sitienu izcēlās Žuau Kanselu.

"Manchester City" ar izcīnītiem 13 punktiem piecās aizvadītās spēlēs turnīra tabulā ierindojas otrajā vietā, atpaliekot no līdervienības Londonas "Arsenal" vien par diviem punktiem.

2021./2022.gada sezonā premjerlīgas čempionātā uzvarēja "Manchester City".