Latvijas izlases pussargs Jānis Ikaunieks trešdien Lahti guva vienīgos vārtus spēlē pret Eduarda Emša pārstāvēto klubu, Kuopio "KuPS" iekļūstot Somijas kausa finālā.

Kuopio "KuPS" izbraukumā ar 1:0 (1:0) pieveica Eduarda Emša pārstāvēto "Lahti".

Ikaunieks vārtus guva 14.minūtē, 55.minūtē saņēma dzelteno kartīti un tika nomainīts 72.minūtē.

Emsis laukumā pavadīja visu spēli, pirmā puslaika kompensācijas laikā tiekot pie dzeltenās kartītes.

Kuopio vienība jau 15.minūtē palika mazākumā, kad sarkano kartīti nopelnīja vārtsargs Otso Virtanens.

Arī otrā pusfinālā trešdien Helsinkos neiztika bez noraidījuma no laukuma, Turku "Inter" viesos ar 3:2 (1:1) pārspējot Helsinku HIFK.

Tiesa, zaudētāju rindās Emanuels Ani Ifeanji pie sarkanās kartītes tika jau mača kompensācijas laikā, saņemot otro brīdinājumu spēlē.

2021.gadā par Somijas kausa ieguvēju kļuva "KuPS", kas finālā Helsinkos pēc 0:0 papildlaikā pēcspēles sitienos ar 5:4 pārspēja Helsinku HJK, trešo reizi izcīnot kausu.