Arī šodien uz starptautiskajiem laukumiem notikumiem bagāta diena ir bijusi vairākiem mūsu leģionāriem.

Beidzot laukumā pēc traumas sadziedēšanas ir atgriezies izlases pamatsastāva aizsargs Deniss Ivanovs. Nospēlējot aizsardzības centrā visu spēli un nepielaižot rupjas kļūdas, Ivanova Keiptaunas „Ajax” tomēr zaudēja izbraukuma spēlē pret turnīra tabulas kaimiņiem „Moroka Swallows” (1:2).  Pēc 27 kārtām „Ajax” kopvērtējumā ieņem septīto vietu.

Kā jau gaidīts, šodien savu debiju Skotijas Premjerlīgas ceturtās vietas īpašnieka "Dundee United" rindās piedzīvoja Pāvels Mihadjuks. Mūsu aizsargs laukumā devās savas komandas sākumsastāvā, bet 58. minūtē tika nomainīts. Viņa pārstāvētā komanda cieta negaidītu zaudējumu pret turnīra dabulas pastarīti "Hamilton" (0:2). Neskatoties uz zaudējumu, "Dundee United" saglabā ceturto vietu Skotijas Premjerlīgā.

Gdaņskas „Lechia” pārbaudes spēles uzvarā pār Krievijas „Spartak-Nalchik” (1:0) savu artavu deva visi trīs mūsējie. Sergejs Kožans un Oļegs Laizāns spēli uzsāka savas komandas sākumsastāvā, Sergejam uz laukuma paliekot visu spēli, bet Oļegam tiekot nomainītam 65. minūtē. Trešais latvietis „Lechia” sastāvā Ivans Lukjanovs laukumā tika sūtīts pašā pirmā puslaika sākumā.

Vārtus Ungārijas „ZTE” labā ir guvis Artjoms Rudņevs, palīdzot savai komandai pārbaudes spēlē pārspēt valsts otrās līgas pārstāvi „Heviz” (4:0). Komanda abus puslaikus spēlēja ar dažādiem sastāviet, kas Rudņevam ļāva atrasties uz laukuma pirmās 45 minūtes.

Pirmo atrādīšanos Zaporožjes „Metallurg” rindās ir veikuši FK „Ventspils” piederošie Aleksandrs Koļinko un Jevgeņijs Kosmačovs, piedaloties kluba pārbaudes spēles uzvarā pār Polijas „Wisla” (3:2). Vienus vārtus guva vēl viens ventspilnieks Igors Cigirlašs.