Latvijas futbola izlases pussargs Jānis Ikaunieks traumas dēļ nevarēs aptuveni mēnesi palīdzēt Francijas otrās līgas komandai "Metz", pastāstīja spēlētājs.

Jaunās sezonas pirmo spēli, kurā "Metz" savā laukumā ar 0:0 cīnījās neizšķirti pret "Lens" vienību, Latvijas futbolists sestdien sāka sākumsastāvā, taču pēc pirmā puslaika tika nomainīts. Aizvadītajā duelī spēlētājs jau aptuveni 30.minūtē guvis potītes traumu, bet puslaiku nospēlējis līdz beigām.

"Lauzts nekas nav, bet jāizlaiž līdz vienam mēnesim," pēc pirmdien veiktajām pārbaudēm atzina futbolists.

Kā zināms, pēc ļoti neveiksmīgas otrās puses "Metz" iepriekšējo Francijas čempionāta sezonu noslēdza 19.vietā 20 klubu konkurencē, tādejādi atstājot spēcīgāko līgu.

Ikaunieks Francijas komandai pievienojās janvāra sākumā, noslēdzot vienošanos līdz 2019.gadam vidum. Ja pirmajos mēnešos Ikaunieks reti tika laukumā, pagājušās sezonas izskaņā, kad "Metz" jau bija zaudējusi vietu Francijas augstākajā līgā, latvietis divus pēdējos mačus pat sāka pamatsastāvā, tiekot pie lielāka spēles laika.