Japānas vīriešu futbola izlase ceturtdien 2022.gada Pasaules kausa kvalifikācijas mačā izcīnīja panākumu pār Austrāliju, tādējādi nodrošinot vietu finālturnīrā gan sev, gan Saūda Arābijai.

Japāna viesu lomā ar rezultātu 2:0 (0:0) pārspēja Austrāliju, sagraujot pretinieku cerības uzreiz kvalificēties Pasaules kausa finālturnīram.

Vispirms 89.minūtē bumbu Austrālijas vārtos raidīja Kaoru Mitoma, bet kompensācijas laika ceturtajā minūtē Austrālijas vārtsargu Metjū Raienu vēlreiz pārspēja Mitoma, panākot 2:0.

Savukārt Saūda Arābijas futbolisti ceturtdien tiksies ar Ķīnu, taču jau ir nodrošinājuši otro vietu kvalifikācijas B grupā.

Āzijas zonas kvalifikācijas B grupā līderpozīcijās ar 21 izcīnītu punktu deviņos mačos atrodas Japāna, vietu zemāk ir Saūda Arābija ar 19 punktiem astoņās spēlēs, bet labāko trijnieku noslēdz Austrālija ar 15 punktiem deviņās spēlēs.

Tikmēr Āzijas zonas kvalifikācijas A grupā sev vietu finālturnīrā jau ir nodrošinājušās Dienvidkoreja un Irāna.