Latvijas virslīgas futbola čempionāta 26.kārtas spēlē sestdien "Jūrmala" izbraukumā ar rezultātu 2:1 (1:0) pieveica "Olimpa" vienību, sagādājot tai 20.zaudējumu šosezon.

Rezultātu pirmā puslaika izskaņā atklāja Jūrmalas klubu pārstāvošais nigērietis Daniels Ola, bet 75.minūtē Vadims Gospodars realizēja 11 metru soda sitienu, dubultojot viesu komandas pārsvaru.

Savukārt "Olimpa" rindās vienīgos vārtus guva Anatolijs Maksimenko, kurš precīzi sita 87.minūtē.

Pārējās 26.kārtas spēlēs sestdien "Jūrmala-VV" uzņems pagājušās sezonas čempionvienību "Skonto", divu vadošo komandu mačā "Ventspils" uzņems Daugavpils "Daugavas" futbolistus, bet "Gulbene" savu skatītāju priekšā spēkosies ar "Jelgavas" vienību.

Kopvērtējumā pašlaik pirmajā vietā ar 47 punktiem 23 spēlēs atrodas "Daugava", kurai ar 45 punktiem attiecīgi 23 un 21 mačā seko abas Kurzemes komandas "Liepājas metalurgs" un "Ventspils".

Ceturto pozīciju ar 41 punktu 22 spēlēs ieņem "Skonto" futbolisti, piektā ar 30 punktiem 23 cīņās ir "Jūrmalas" komanda, bet "Jelgava", kas 22 spēlēs izcīnījusi 28 punktus, ieņem sesto pozīciju.