Lai iekļūtu UEFA Eiropas līgas nākamajā kārtā, Itālijas „Napoli” bija nepieciešama uzvara Bukarestē pret vietējo „FC Steaua”, un urugvajiešu uzbrucējs Edinsons Kavani savai komandai to nodrošināja, spēles 93. minūtē gūstot vienīgos vārtus šai mačā.

Spēles pamatlaiks beidzās ar bezvārtu neizšķirtu gan pirmajā puslaikā, gan spēles pamatlaikā, un tikai kompensācijas laika vidū tika noteikts mača galīgais iznākums, kad 93. minūtē Kavani pārspēja „FC Steaua” vārtsargu.

Kompensācijas laikā, kas ilga sešas minūtes, „Napoli” beigās palika 10 spēlētāju sastāvā, kad otru dzelteno un līdz ar to sarkano kartīti 96. minūtē parādīja komandas kapteinim Paolo Kannavaro.

Pateicoties šai uzvarai, „Napoli” K grupas kopvērtējumā ierindojās otrajā vietā un iekļuva Eiropas līgas 1/16 finālā. Pirmo vietu K grupā ieguva Anglijas premjerlīgas klubs „Liverpool”, kas grupu turnīra pēdējā mačā spēlēja neizšķirti 0:0 ar Holandes „Utreht”.