Latvijas futbola izlases uzbrucējs Raimonds Krollis svētdien Itālijas A sērijas mačā palika uz rezervistu soliņa, viņa pārstāvētajai "Spezia" komandai cīnoties neizšķirti.

"Spezia" mājās spēlēja 0:0 (0:0) ar "Verona" vienību, kas ir tās tiešā konkurente cīņā par nenonākšanu izkrišanas zonā.

Tuvu uzvarai "Spezia" bija 73.minūtē, kad pēc piespēles soda laukumā Mbalā Nzolā, sitot ar galvu, trāpīja ar bumbu pa kreiso vārtu stabu. Savukārt divas minūtes pirms pamatlaika beigām Kevina Amjāna no soda laukuma robežas sitot bumbu meistarīgi atvairīja viesu vārtsargs Simone Perilli.

Mājinieki pa pretinieku vārtu virzienā izpildīja 20 sitienus, kamēr "Verona" atbildēja ar 11 raidījumiem.

Spēcijas komanda ar 21 punktu 25 spēlēs ieņem 17.vietu 20 klubu konkurencē, par trīs punktiem apsteidzot pozīciju zemāk esošo "Verona". Uz B sēriju sezonas beigās izkritīs trīs vājākās komandas.

Krollis Spēcijas kluba rindas papildināja janvārī un jau pirmajā mačā bija spēles pieteikumā, taču savu debiju, kļūstot par pirmo Latvijas futbolistu, kurš devies laukumā Itālijas A sērijā, viņš piedzīvoja 5. februārī, kad mačā pret "Napoli" 76.minūtē devās uz maiņu.