Itālijas klubs "Spezia", Latvijas futbolistam Raimondam Krollim paliekot uz rezervistu soliņa, sestdien Itālijas A sērijas mačā nespēja nosargāt divu vārtu pārsvaru, spēlei noslēdzoties neizšķirti.

"Spezia" viesos ar rezultātu 2:2 (2:0) spēlēja neizšķirti "Empoli".

Pirmajā puslaikā 25. minūtē Daniēle Verde precīzi izpildīja 11 metru soda sitienu, izvirzot vadībā "Spezia". Vēl sešas minūtes vēlāk viņam izdevās gūt otros vārtus un dubultot Spēcijas kluba pārsvaru.

Savukārt otrajā puslaikā mājinieki samazināja deficītu, 71. minūtē precīzam esot Nikolo Kambjagi. Laukuma saimniekiem izdevās izlīdzināt rezultātu kompensācijas laika ceturtajā minūtē, kad 2:2 panāca Emanuels Vinjato.

Krollis Spēcijas kluba rindas papildināja janvārī un jau pirmajā mačā bija spēles pieteikumā, taču savu debiju, kļūstot par pirmo Latvijas futbolistu, kurš devies laukumā Itālijas A sērijā, viņš piedzīvoja 5. februārī, kad mačā pret "Napoli" 76.minūtē devās uz maiņu.

Spēcijas komanda ar 19 punktiem 22 spēlēs ieņem 17. vietu 20 klubu konkurencē un sezonas otrajā pusē tai jācīnās par vietas saglabāšanu A sērijā. "Empoli" ar 27 punktiem tikpat mačos noslēdz pirmo desmitnieku.

Nākamo maču "Spezia" aizvadīs sestdien, kad viesosies pie "Empoli" futbolistiem.