Latvijas futbola izlases uzbrucējs Raimonds Krollis piektdien palika rezervē Itālijas A sērijas mačā, viņa pārstāvētajai "Spezia" komandai piedzīvojot zaudējumu.

"Spezia" 27.kārtas mačā viesos ar rezultātu 0:1 (0:0) atzina "Sassuolo" pārākumu.

Vistuvāk vārtu guvumam pirmajā puslaikā bija mājinieki, mača 34.minūtē ar bumbu pa pārliktni trāpot Domeniko Berardi.

Otrā puslaika otrajā pusē pēc spēles ar roku soda laukumā uz "Spezia" vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru Berardi realizēja un 71.minūtē panāca mājiniekiem vadību.

Spēcijas komanda ar 24 punktiem 27 spēlēs ieņem 17.vietu 20 klubu konkurencē, kamēr "Sassuolo" ar 36 punktiem ir desmitā. Uz B sēriju sezonas beigās izkritīs trīs vājākās komandas.

Krollis Spēcijas kluba rindas papildināja janvārī un jau pirmajā mačā bija spēles pieteikumā, taču savu debiju, kļūstot par pirmo Latvijas futbolistu, kurš devies laukumā Itālijas A sērijā, viņš piedzīvoja 5.februārī, kad mačā pret "Napoli" 76.minūtē devās uz maiņu.