Latvijas futbola izlases uzbrucējs Raimonds Krollis trešdien Itālijas A sērijas 33. kārtas mačā devās laukumā 83. minūtē, viņa pārstāvētajai "Spezia" ciešot zaudējumu izbraukumā.

"Spezia" viesos ar 2:3 (1:1) zaudēja Bergāmo "Atalanta".

Latvijas uzbrucējs laukumā uz maiņu nāca 83.minūtē.

Emanuels Gjasi 18.minūtē viesus izvirzīja vadībā, taču Bergāmo futbolisti līdz 54.minūtei atbildēja ar Martena de Rona, Davides Dzapakostas un Luisa Muriela vārtiem, panākot 3:1.

64.minūtē vienus vārtus atguva Mehdi Burabija, taču izlīdzinājumu gūt Kroļļa pārstāvētajai komandai neizdevās.

"Spezia" komanda ar 27 punktiem 33 spēlēs ieņem 17.vietu 20 klubu konkurencē, atrodoties uz izkrišanas uz B sēriju robežas.

Krollis Spēcijas kluba rindas papildināja janvārī un jau pirmajā mačā bija spēles pieteikumā, taču savu debiju, kļūstot par pirmo Latvijas futbolistu, kurš devies laukumā Itālijas A sērijā, viņš piedzīvoja 5.februārī, kad mačā pret "Napoli" 76.minūtē devās uz maiņu.