Latvijas futbola izlase piektdien mazākumā piedzīvoja zaudējumu 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas otrajā spēlē,  "Skonto" stadionā ar 0:3 (0:0) piekāpjoties Islandes valstsvienībai.

Latvijas futbola izlase cienījami aizvadīja pirmo puslaiku, nedodot Islandei lielas iespējas gūt vārtus. Otrā puslaika sākumā jau vairāk izpaudās Islandes pārsvars, bet pilnībā viesi sāka dominēt pēc 54.minūtes, kad otro dzelteno kartiņu saņēma Artjoms Rudņevs. Pēc Rudņeva noraidījuma Islande guva trīs vārtus un bez problēmām izcīnīja uzvaru.

Mačā notika arī diezgan rets gadījusm futbolā, jo otrajā puslaikā savainojuma dēļ spēli nevarēja turpināt galvenais tiesnesis.