Latvijas futbola izlase svētdien UEFA Nāciju līgas D divīzijas pēdējā spēlē viesos cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) ar Andoras valstsvienību, ar ko pietika, lai iegūtu paaugstinājumu uz C divīziju.

Abas komandas šajā spēlē vārtus guva pēc pretinieku vārtsargu kļūdām. Vispirms 50. minūtē Ikers Alvaress nesapratās ar savu komandas biedru Marku Valesu, kuram bumbu atņēma Raimonds Krollis. Viņš piespēlēja uz vārtu priekšu Vladislavam Gutkovskim, kurš precīzi tukšajos vārtos.

88. minūtē Pāvels Šteinbors nesavaldīja bumbu pēc Elvja Stugļa piespēles uz aizmuguri. Alberts Rosasas nospēlēja uz noteikumu pārkāpumu robežas, atņēma bumbu vārtsargam un arī sita tukšos vārtos.

Latvijas futbolisti Nāciju līgas D divīzijas pirmajā grupā sešās spēlēs izcīnīja četras uzvaras, piedzīvoja vienu zaudējumu un reizi nospēlēja neizšķirti. Ar 13 punktiem Latvija ieņēma pirmo vietu, taču Moldova ar tikpat punktiem palika otrā, tomēr labāka gūto un zaudēto vārtu attiecība ļāva ieņemt pirmo vietu.

Nākamajā sezonā Latvijas futbolisti Nāciju līgā debitēs C divīzijā. Iepriekš tai nav izdevies kvalificēties.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētāku notikumu aprakstu.