Latvijas futbola izlase otrdien piedzīvoja pirmo zaudējumu jaunā galvenā trenera Mariana Pahara vadībā, 2014.gada Pasaules kausa kvalifikācijas Eiropas zonas G grupas mačā viesos atzīstamā cīņā ar 0:1 (0:1) piekāpjoties Grieķijai.

Latvijas izlase vienīgos vārtus zaudēja 58.minūtē, kad grieķu teicamu saspēli ar precīzu sitienu noslēdza Dimitrios Salpingidis.

Latvijas izlases sastāvs: 12 Aleksandrs Koliņko; 6 Vladislavs Gabovs, 4 Nauris Bulvītis, 13 Kaspars Gorkšs (C), 2 Vitālijs Maksimenko, 15 Artis Lazdiņš (18 Alans Sineļņikovs, 61.min.), 5 Juris Laizāns, 14 Rivars Rugins, 17 Artūrs Zjuzins (16 Artūrs Karašausks, 68.min.), 8 Aleksandrs Cauņa, 9 Māris Verpakovskis (11 Deniss Rakels, 79.min.)
rezervē: 1 Andris Vaņins (GK), 3 Renārs Rode, 22 Vitālijs Jagodinskis, 19 Andrejs Kovaļovs, 7 Vladimirs Kamešs, 20 Jurijs Žigajevs

Latvijas izlases rindās savu 100.spēli aizvadīja Māris Verpakovskis, kuram gan neizdevās gūt vārtus. Pirms 14 gadiem tieši spēlē pret Grieķiju Verpakovskis debitēja Latvijas izlasē un toreiz guva vārtus.

Latvijas izlases vārtos pēc vairāku gadu pārtraukuma darbojās Aleksandrs Koliņko, kurš aizvadīja teicamu maču un vairākas reizes glāba valstsvienību šķietami bezcerīgās situācijās.

Abas valstsvienības spēli pabeidza nepilnos sastāvos. 86.minūtē par nesportisku rīcību sarkano kartiņu saņēma Ritvars Rugins, bet spēles kompensācijas laikā otro brīdinājumu saņēma Grieķijas izlases kapteinis Kosts Katsuranis.

Portāls "Delfi" piedāvāja šīs spēles teksta tiešraidi.