2020. gada Eiropas čempionāta atlasē svētdien, 24. martā, Latvijas futbola izlase, parādot negaidīti saturīgu sniegumu, tomēr piekāpās spēcīgajai Polijai ar 0:2 (0:0).

Latvijas izlase ne tikai labi aizsargājoties, bet arī uzbrūkot, radīja problēmas Polijas izlasei. Latvijas izlase cienījami aizvadīja pirmo puslaiku, kurā pat bija pārsvars sitienos pa vārtiem.

Otrajā puslaikā Polijas izlases pārsvars bija izteiktāks, vairākas reizes teicami nospēlēja Latvijas izlases vārtsargs Pāvels Šteinbors, glābjot Latviju. Mājinieki pirmos vārtus guva 76. minūtē, kad pēc centrējuma ar galvu precīzi sita poļu līderis Roberts Levanodvskis. Pēc astoņām minūtēm Polija izmantoja standartsituāciju - pēc stūra sitiena gaisa duelī ar galvu precīzi sita Kamils Gliks.

Latvijas izlase tagad nākamo spēli aizvadīs 7. jūnijā, kad "Daugavas" stadionā uzņems Izraēlu.