Latvijas telpu futbola izlase 11. aprīlī Nīcas sporta hallē aizvadīja pārbaudes spēli pret Azerbaidžānas izlasi, ciešot zaudējumu 1:3 (1:1).

Latvijas valstsvienību pirmā puslaika vidū vadībā izvirzīja izlases debitants Dmitrijs Borisovs, tomēr pirmā puslaika izskaņā un otrā puslaika ievadā viesi guva divus vārtus, bet trešo reizi bumba Latvijas izlases vārtu tīklā nonāca spēles beigās, kad Latvijas izlase spēlēja ar pieciem laukuma spēlētājiem.

Piektdien, 12. aprīlī Liepājas Olimpiskā centra hallē abas komandas aizvadīs otru cīņu. Mača sākums plkst. 18:00, ieeja skatītājiem - bez maksas.

Pārbaudes spēles pret Azerbaidžānu kalpo kā viens no gatavošanās posmiem oktobrī gaidāmajam 2020. gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas pamatturnīram, kurā Artūra Šketova vadītā Latvijas izlase mērosies spēkiem ar mājinieci Portugāli, Čehiju un Vāciju.