Latvijas sieviešu telpu futbola izlase ceturtdien un piektdien aizvadīja vēsturē pirmās divas starptautiskās spēlēs, kurās svinēja uzvaru un spēlēja neizšķirti, vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF).

Ceturtdienas mačā pret Lietuvu tika izcīnīta uzvara ar 2:0 (1:0). Pirmā puslaika vidū Latvijas izlasi vadībā izvirzīja Jekaterina Ovsjankina, bet minūti pirms spēles beigām pārsvaru nostiprināja Kristīne Petrikina.

Savukārt piektdien otrajā mačā divu dienu laikā pret kaimiņvalsti abas komandas cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1). Pirmajā puslaikā rezultātu atklāja viesu komanda, bet mača 34.minūtē līdzsvaru atjaunoja Sofija Garanča.

Galvenais treneris Artūrs Šketovs sastāvā bija iekļāvis 16 spēlētājas, starp kurām ir arī vairākas pieredzējušas futbolistes un spēlētājas ar pieredzi klasiskā futbola nacionālajā izlasē. Lielākā pārstāvniecība valstsvienībā ir Rēzeknes BJSS klubam.

Jaunizveidotā Latvijas sieviešu telpu futbola izlase no 11. līdz 14.maijam piedzīvos savu debiju Eiropas čempionāta atlases sacensībās. Latvijas komanda 2023. gada Eiropas čempionāta priekšsacīkšu kārtā ielozēta A grupā kopā ar mājinieci Serbiju, Ziemeļīriju un Nīderlandi.