Latvijas U-15 sieviešu futbola izlase sestdien Rīgā trešajā Baltijas kausa mačā spēlēja neizšķirti, taču ar to pietika, lai izcīnītu uzvaru visā turnīrā, vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF).

Latvijas futbolistes turnīra trešajā mačā ar rezultātu 1:1 (1:1) spēlēja neizšķirti pret vienaudzēm no Igaunijas, nosargājot uzvaru Baltijas kausā.

Spēles rezultāts tika atklāts 15. minūtē, kad Igaunijas izlases rindās acīgākā vārtu priekšā bija Darja Uzjukina, sitot bumbu garām Katrīnai Baroniņai un pirmoreiz turnīrā liekot Latvijas izlasei nonākt iedzinējās.

Izlīdzinājumu pirmā puslaika pēdējā minūtē panāca komandas kapteine Gabriela Annija Andersone, sitot no pašas vārtu priekšas un gūstot savus trešos vārtus turnīrā.

Jau ziņots, ka pirmajā spēlē Latvija ar 5:1 (1:0) pārspēja Lietuvu, bet otrajā ar 5:0 (3:0) pieveica vienaudzes no Fēru salām.

Galvenā trenere Liene Vāciete izlasē pulcējusi 11 pašmāju klubu spēlētājas, kā arī divas jaunietes no komandām ASV.

Iepriekšējo reizi Baltijas kauss ar Latvijas komandas dalību tika sadalīts 2020.gadā Lietuvā, kad spēcīgākās izrādījās igaunietes, bet pērn, Latvijai nepiedaloties, Igaunijā triumfēja Fēru salu jaunietes.

Latvijas U-15 sieviešu futbola izlases kandidāšu saraksts:

Vārtsardzes: Aleksandra Torgošova ("Olaine"), Nikola Jeļšina ("Rīgas Futbola skola"), Katrīna Baroniņa ("Super Nova");

Aizsardzes: Embera Primaka ("Concorde", ASV), Ance Meijere ("Liepājas FS"), Sintija Paršova (Rēzeknes BJSS), Sandija Jansone ("Vidzemes FC"), Emīlija Ambaine, Marija Klementjeva (abas - "Metta");

Pussardzes: Lizete Dūmiņa, Elizabete Dubinska, Valērija Frolova (visas - "Rīgas Futbola skola"), Melānija Zālīte ("Auda"), Lote Aleksandrova ("Iecava"), Laura Paegle, Gabriela Annija Andersone (abas - "Liepājas FS"), Kesija Dzenis ("NTH Tophat", ASV), Keita Zviedre ("Metta"), Marija Ozoliņa ("SK Imanta");

Uzbrucējas: Laura Kallase (Viļānu NSS/Rēzeknes BJSS), Estere Paula Sudmale, Helēna Reinfelde (abas - "Liepājas FS"), Samanta Nikola Zālīte ("Olaine").