Latvijas U-17 vīriešu futbola izlase piektdien Somijā cieta zaudējumu Baltijas kausa otrajā mačā, piekāpjoties Igaunijas vienaudžiem, ziņo Latvijas Futbola federācija (LFF).

Latvijas izlase piekāpās ar 2:3 (1:1).

Pēc panākuma turnīra pirmajā spēlē Latvijas izlases sākumsastāvā pirms šī mača tika veikta tikai viena izmaiņa, vārtos stājoties Lukasam Žuravļovam.

Latvijas izlase jau spēles pirmajā minūtē tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu, kuru realizēja Roberts Bočs, tomēr piecas minūtes vēlāk igauņi panāca neizšķirtu.

Mača 55.minūtē pretinieki izmantoja Latvijas izlases kļūdu saspēlē un izvirzījās vadībā, bet 84. minūtē pēc acīgas spēles vārtu priekšā pārsvaru nostiprināja.

Kompensācijas laika piektajā minūtē Bočs guva vēl vienus vārtus, tomēr atspēlēties latviešiem laika nepietika.

Citā otrās kārtas mačā piektdien Somijas jaunieši ar 1:0 apspēlēja Lietuvu.

Jau ziņots, ka trešdien Latvijas futbola jaunā maiņa ar 1:0 (1:0) pieveica Somijas vienaudžus, bet Igaunija spēlēja neizšķirti 3:3 ar Lietuvu.