Latvijas U-18 futbola izlase sestdien Iecavā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar Islandes vienaudžiem, abām komandām aizvadot otro pārbaudes spēli trīs dienu laikā.

Spēles rezultātu cīņas 25. minūtē atklāja viesi, kad precīzs bija komandas kapteinis Karls Gunarsons, bet izlīdzinājumu Latvija panāca mača izskaņā, jo 88. minūtē Renārs Varslavāns realizēja 11 metru soda sitienu.

Varslavāns laukumā bija devies uz maiņu.

Jau ziņots, ka abu komandu pirmajā duelī ceturtdien Jelgavā Latvijas U-18 izlase, kuru trenē Igors Stepanovs, zaudēja ar 0:2.

Šī vecuma jauniešu futbola izlase UEFA Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācijas turnīrā startēs nākamgad, tāpēc šobrīd galvenais uzsvars tiek likts uz kandidātu pārbaudi un starptautisko spēļu prakses nodrošināšanu spēlētājiem.