Latvijas U-19 un U-17 sieviešu futbola izlases sestdien guva otrās vietas Lietuvā notikušajā Baltijas kausa izcīņā.

Turnīra noslēdzošajā - otrajā - mačā Latvijas U-19 izlase nospēlēja 0:0 (0:0) ar mājinieci Lietuvu.

Šāds pats rezultāts piektdien tika fiksēts arī Latvijas divcīņā ar Igauniju.

Savukārt vēl pirms tam lietuvietes pieveica igaunietes ar 2:0.

Noslēgumā par Baltijas kausa ieguvējām ar četriem punktiem divās spēlēs kļuva Lietuva, ar diviem punktiem sekoja Latvija, bet Igaunijai bija viens punkts.

Pērn Viktora Vicehovska vadītā komanda Rīgā pārspēja Igaunijas izlasi 4:0 un Lietuvu 4:2, izcīnot Baltijas kausa izcīņas trofeju.

Tikmēr Latvijas U-17 futbolistes noslēdzošajā turnīra spēlē ar 2:3 (0:3) piekāpās Lietuvas izlasei, tādējādi turnīru latvietes noslēdza otrajā vietā.

Abus vārtus spēlē pret Lietuvu guva izlases kapteine Anžela Ļebedeva, kura dienu iepriekš uzvarā ar 4:0 pret Igauniju guva "hat-trick".

Lietuvietes Igaunijas valstsvienību iepriekš turnīrā arī pārspēja ar 4:0. Līdz ar to Baltijas kausu U-17 vecuma grupā izcīnīja Lietuvas izlase, kas guva maksimāli iespējamos sešus punktus, tikmēr otrā ar trim punktiem bija Latvija, bet trešo vietu bez gūtiem punktiem ieņēma Igaunija.

Gadu iepriekš Latvijas U-17 meitenes Baltijas kausa izcīņu noslēdza trešajā vietā, bet uzvaru izcīnīja Lietuvas izlase.