Slavenais itāļu vārtsargs Džanluidži Bufons savu karjeru Francijas pirmās līgas futbola čempionātā "Paris Saint-Germain" rindās iesācis ar "sauso" uzvaru, parīziešiem ar 3:0 (2:0) pārspējot "Caen".

Bufons šai spēlē nebija pārāk nodarbināts, jo pretinieki pa viņa sargātajiem vārtiem izdarīja kopumā tikai piecus sitienus, no kuriem vienā bumba lidoja vārtu rāmī un ko Bufons atvairīja.

Vārtus "PSG" labā guva Neimars, kurš spēles 10. minūtē atklāja mača rezultātu, Adriens Rabjū (35. min.) un 18 gadus vecais Timotijs Veā, kurš pretinieku vārtsargu pārspēja pamatlaika pēdējā minūtē.

Itālis vārtos "PSG" vārtos šobrīd ir nomainījis pamatvārtsargu Alfonsu Areolu, kurš ir guvis traumu.

Turklāt Bufons kļuva par visu laiku vecāko "PSG" spēlētāju, kurš izgājis laukumā Francijas pirmās līgas čempionāta mačā. Spēles dienā itāļu vārtsargs bija 40 gadus, sešus mēnešus un 15 dienas vecs.